| GAvrOChe a întrebat:

La anul o sa fiu domnisoara de onoare(sora miresei). As vrea sa stiu daca mireasa va cumpara rochia de domnisoara. Dati-mi si mie cateva exemple de rochii finute si scurte(mai sus putin de genunchi, de preferat albe, dar poate sa fie si alta culoare deschisa). Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
pentru o ocazie atat de speciala ar trebui ca sora ta sa iti cumpere o rochita sheri hill, daca e asa de generoasa
uite aici cateva modele:
www.starshiners.ro

:)
au sectiune in stanga sheri hill

| Andreea97_9961 a răspuns:

laughinglaughing dragutsa mea uh singura trebuie sa-tsi cumperi rochita si pantofi/sandale :*
pai o rochita daca iti convine cu corset sau ceva de genu''
si sandale cu toc sau pantofi
sper ca ti-am fost de folos
funda? plzz

| Andreea97_9961 a răspuns:

laughinglaughing dragutsa mea uh singura trebuie sa-ti cumperi rochita si pantofi sau sandale; dupa parerea mea ar trebui sa fie scurta pentru ca asa am avut si eu
sper ca ti-am fost de folos
fundita? plzz