| anonim_4396 a întrebat:

La balul bobocilor trebuie sa cant cu o colega.piesa colt de suflet a lui andra. colega se imbraca intr-o rochie.dar eu? cu ce as putea sa ma imbrac? m-am gandit la un sacou si blugi pe negru la fel cu rochia ei. dati-mi niste sfaturi ..multumesc

1 răspuns:
| CrazyTeenager a răspuns:

Du-te la cumparaturi, probeaza mai multe haine, combina cateva culori / tinute. Pana gasesti ceva pe placul tau, orice sfaturi ti-am da noi fara sa sa stim aspectul tau fizic, sunt irelevante.