| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

La cat timp va radeti barba si mustata?

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu știu man e decizie grea sa alegi între a te crede barba sau mustata...

| Violleta2022 a răspuns:

Barba, mustata si pilozitatea de pe corp cresc hormonal si diferit la fiecare baiat.
Unii baieti intra mai devreme la pubertate, pe la 14-15 ani, altii dupa 16 ani.
Fiecare copil este diferit si fiecare are ritmul propriu de dezvoltare.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Catrice):

Va radeti *

| Apokales a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

3-4 zile. Daca stau doar acasa nu o mai rad deloc, nu ma judeca nimeni in propria casa ca-l nenorocesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde am observat ca atunci când sunt stresat creste mai repede, la 5-7 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce spune fiecare, analizez opiniile amandurora si trag concluzii.

| Legion7X a răspuns:

Eu cred în mustața mea mereu, și, nu mă îndoiesc nici de barbă, de aceea sunt indinspensabile privind stilul bărbătesc.
Nu știu alții, dacă mai cred în propriile lor mustăți sau bărbi? Probabil că nu.

| doctorandus a răspuns:

Pubertatea începe în general între 10 și 12 ani, în orice caz între 8 și 16 ani. Sursa: Strickland, Bonnie B., ed. (2001). The Gale Encyclopedia of Psychology (ed. Second). Gale Group. p. 528. ISBN 978-0-7876-4786-5. "Although most children begin puberty between the ages of 10 and 12, it can start at any age from 8 to 16."

| Sofer a răspuns:

O data pe săptămână.

| Reghqen a răspuns:

În fiecare dimineață.