| KinekT a întrebat:

Daca nu ma barbieresc, imi va creste barba complet in timp? Am 16 ani si mi-a crescut barba destul de mult, doar ca nu mi se uneste cu mustata. Daca o las sa creasca, mi se va unii in timp cu mustata?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-are nici o legatura cu tunsul. E vorba de gena ta. Restul sunt aiureli.

| Clorox a răspuns:

Trebuie sa fie completă ca să se unească, mai ai de așteptat.
Dacă vrei să accelerezi procesul mai bine bărbierește-te cât de des posibil.

| vocea a răspuns:

Aceasi situatie am avut-o si eu dar e mai bine fara barba crede-ma.

| BlackRose03 a răspuns:

Tu ce crezi? Normal, dar se va incetini.O perioada va creste mai mult si dupa din ce in ce mai putin.

| Niklauss a răspuns:

Frate asta e una din cele mai mari ale lumii, iti creste la fel si daca o tunzi si daca nu.

Dar e mai lejer fără barba.

| TheOneTime a răspuns:

Depinde de geneticul tau. Ea va creste dar daca geneticul tau e ca ea sa nu fie unita, nu se va uni. Si eu am aceeasi problema momentan laughing

| Kadar_Costel_1995 a răspuns:

Am un amic care sa berberit de la 16 ani eu am ales sa nu ma berberesc si sa o lasa sa creasca ia normal dar am realizat ca am facut o greseala alegand sa nu ma berberesc la 16 ani nu mi-a crescut uniform si cum trebuie pe langa amicului meu, a lui i-a crescut exact cum trebuie.

| Anr_Andrei_1999 a răspuns:

Da

| Popdaniel123 a răspuns:

Da

| Miulescu_Gabriel_1998 a răspuns:

In timp va fi uniforma happy