| Pantera_Cristi_1988 a întrebat:

La ce ajuta corectorul de cosuri? chiar este de folos? in cat timp dispar cosurile? si cam cat ar costa big grin

3 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ajuta la disparitia lor... Cosurile vor disparea dupa ce treci de adolescenta. happy

| EvaneSScence a răspuns:

Nu te ajuta in sesnul sa vindece ceva. Doar acopera, ca si fondul de ten. mai bine ia-ti crema de la farmacie anticosuri, nu de la Avon sau oriflame.

| passyon22 a răspuns:

Depinde de hormoni :d E normal sa ai cosuri daca esti adolescentabatting eyelashesCorectorul doar le usuca