| anonimaalee29 a întrebat:

La ce firme gen Avon, Oriflame, Yves Rocher s-ar merita sa ma fac reprezentant? Doresc sfaturi din propria experienta. Sau daca ati incercat si alte firme astept sfaturi. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Avon pentru ca au preturi mai mici si cumpara mai multa lume.

| darrio2007 a răspuns:

Avon.

| Andwta a răspuns:

Sunt reprezentat Avon. In primele 5 campani primesti diverse ( ruj, rimel, apa de toaleta, crema, lotiune etc ) si plus iti ramane si bani. O comanda de 150 iti raman 30, iar la o comanda 300 iti raman 80. Eu zic sa incerci, daca nu iti place abandonezi.

| Nemeș_Naomi_1998 a răspuns:

Saluuut! sa stii ca si eu tot ma intrebam asta de multe ori. avon e foarte atragator, a multe produse si foarte ieftine, dar multe foarte proaste. Dar au multe ce chiar imi plac. Zilele trecute am castigat o invitatie de la oriflame la ceva eveniment, si chiar mi-au deschis ochii...stiam dinainte ca au produse de calitate mai buna, si am reusit sa incerc catev acolo si am ramas.wow! acum sunt consultanta la oriflame, si mi se pare foarte avantajos. Poti sa te inscrii aici : https://ro.oriflame.com/......consultant
Eu zic macar sa incerci, e gratis happy