| Andreeaioan115 a întrebat:

La ce pret sunt injectiile pentru micsorarea nasului? Dau funda

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Rinoplastie fara bisturiu este undeva la 1600 lei depinzand de fiecare clinica in parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Intrebarea se refera la micsorarea nasului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Stiu despre ce e vorba, ca altfel nu imi dadeam cu parerea.
Ideea e ca nu poti apela la o substanta de umplere care sa dezumple, sa faca nasul mai mic. E logic. Intelegi? Singura metoda ramane bisturiul.

| MihaelaDart a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, inteleg despre ce zici. Poate ca ea nu a inteles mesajul daca asta s-o fi dat pe la stirile din Romania. Si i-am spus cele mentionate mai sus.

| JackR a răspuns:

Pe acelasi raft din farmacii, intre injectiile pentru schimbat culoarea ochilor si injectiile pentru marirea penisului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| SMH a răspuns:

Nu există așa ceva.
Eu îți recomand să te ajuți de toolul nr 1 al tipelor. Makeup-ul.
www.youtube.com/watch?v=9YBOV6xlTZg
Poți căuta pe Youtube: how to make your nose look thinner/smaller through makeup.