| Nimikdspus a întrebat:

La profil am poza cu cea mai URATA fata din lume... Voi ce credeti? Dau fundah

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cineva te va accepta si te va pretui asa cum esti.

| Nimikdspus explică (pentru mgtow):

Nu sunt euutonguetonguedar cum ti se pare baietii toti zic k e urata oricum a luat premiul 1 pna acum si nu are nici o prietena in clasa dar noi ne simtim cat de cat amenintate de ea noua nu ni se pare k e chiar asa de urata nu crezi?

| mgtow a răspuns (pentru Nimikdspus):

Trebuia sa zici de la bun inceput ca e o colega de-a ta ori esti tu si ti-e rusine sa recunosti? Oricum e o copila mica si dupa parerea mea nu o vad frumoasa.

| Nimikdspus explică (pentru mgtow):

Lol are13 ani

| DianaScorpio a răspuns:

Ca frumusetea este relativa.

| Nimikdspus explică:

Nu sunt eutongue este o colega de-a meatonguetongue