| Chocolattex3 a întrebat:

sunt suparata deoarece un coleg mi-a spus ca sunt urata si nimeni nu o sa ma placa vreodata. Voi ce credeti sad?
Am pus o poza cu mine la profilstraight face

8 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Dar nu esti urata, dar probabil a spus asta pentru a te face sa te simti prost.

| DonCorleone a răspuns:

Nu iti fa griji chiar esti frumoasa kiss
poate colegul ala al tau ori e invidios pe frumuseteata, ori vrea sa te faca sa te simti prost. sa te descurajeze

nu il lua in seamawinking
sper ca te-am ajutat kiss

| αℓє a răspuns:

Heii!
Nu baga in seama.
Nimeni nu e urat.
Esti foarte frumoasa Puiu`.
Doar invidie puraa!

| HallyKity a răspuns:

Nu-l lua in seama sunt mii de fete pe lumea asta cu adevarat urate si nu se simt complexate de chestia asta asa le-a facut Dumnezeu si poate sunt mai norocoase la baieti decat alea supermodele grede-ma cunosc genu asta de situatii
si sa nu mai vorbim de faptul ca tu nu esti urata deloc esti finuta frumusica si nu-ti face griji in privinta vorbrlor colegului tau poate ca te place chiar el s-au ti-a zis asta doar ca sa te supere pentru ca stie ca tu o sa-l iei in serios si o sa suferi din cauza vorbelor lui
nu mai lua un seama parerea tuturor despre tine imp este si ce crezi u ce vezi u cand te uiti in oglinda, chiar vezi o fata urata pe care nimeni nu o so placa vreodata pentru ca din poza ta eu nu vad asta
sper ca te-am ajutatkiss

| ionela22 a răspuns:

Esti chiar frumoasa ai niste ochi frumosi.Niciodata nu trebuie sa te iei dupa gura lumii ca lumea e rautacioasa.Conteaza cum te consideri tu, iar cine te iubeste te place asa cum esti.Esti frumoasa si sa stii ca in viata nu conteaza numai frumusetea ci si interiorul frumusetea sufletului.Nu mai da importanta la altii care nu merita nici sa ii privesti

| cosmin21 a răspuns:

nu baga in seama ce zic altii, stii vorba, vulpea cand nu ajunge la struguri zice cas acrii, si mie imi pari chiar frumusica, pupici:*

| piticot_7774 a răspuns:

Hei>:d<
Nu esti deloc urata:*
Stai linistita. Poate ca baiatu` ala vroia doar sa te faca sa te simti prost sh sa te faca sa-ti pierzi increderea`n tine...Dar stai linistita>:d< Cum a spus sh Georgy sunt alte fete cu adevarat urate si nu sunt complexate de acest lucru:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus asta tocmai pentru a te oftica si supara. Si vad ca a reusit.Nu-i da atentie, nu esti urata. Daca ti-a spus asta inseamna ca nu prea il duce capul si tu trebuie sa-l iei ca atare.Adica sa nu-l bagi in seama.Toti oamenii sunt frumosi, fiecare in felul sau.Capul sus si nu te consuma din nimicuri. Esti frumoasa.Bafta!