| alejinxique a întrebat:

La sandale negre de lac cu multe barete si toc inalt merg "sosete" scurte, negre de lycra? Mentionez ca fara sosete ma jeneaza.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu stiu daca merge sau nu, dar la acest link unde sunt sandale pentru vara, toate au sosete scurte! http://www.flu.ro/......verii.html

| Lorelai a răspuns:

Nu, nu merg!

| Baiaaanca a răspuns:

Nu, nu prea merg. Dar mai simplu este sa porti ciorap culoarea picioruluiwinking. Si ai rezolvat : Nu te mai jeneaza si ciorapii[ sau soseta de ciorap culoarea piciorului] merg cu oricewinking ca, ar fi ca si cum nu ai purta nimichappy