| alejinxique a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de sandale negre de lac cu toc foarte inalt si cui. Merg la sosete negre lycra sandalele pentru ca fara sosete ma jeneaza? Am auzit si ca sosetele de matase la sandale dau eleganta. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Depinde de culoarea sosetelorhappy... oricum cred ca merg sosetele cu sanndale chiar daca fusta e mai scurta. da stilwinking

| alejinxique explică:

Am uitat sa mentionez ca port fusta din Paste in Craciun. Aproape tot timpul sunt in pantaloni laughing

| SeNyS a răspuns:

Daca iti iei ceva scurt in niciun caz 'sosete' din lycra, ar merge sa le iei ori pe piciorul gol ori dress, nu sosetewinking, dar daca ai ceva lung, si nu se vede in sus, merg si sosetelewinking