| Anonim5566 a întrebat:

La sfaturile voastre am inceput un program ca sa dau jos burtica: mers pe bicicleta de fitnes (azi am facut 2 reprize de cate 5 minute, dar voi face din ce in e mai mut), 4 reprize de 25 de abdomene. De asemenea, am sa incerc sa mananc mai usor, sa beau mai multa apa. E bine, mai aveti ceva de adaugat? Cam in cat timp credeti ca se vor vedea rezultatele (nu am multa grasime, dar suficienta cat sa se vada)?

2 răspunsuri:
| Krosa a răspuns:

Din pacate te-ai apucat de sport in cantitate mare sai spunem asa. Ar trebui sa incepii sportul cu mai putine abdomene etc. si cand te obisnuezi cu asta poti incepe cu mai multe abdomene etc
Un sfat bea multa apa 2l pe zi cam asa mananca sanatos si corpul tau va deveni obisnuit cu sportul si sanatatea

| kitana a răspuns:

Eu zic sa faci in felul asta cu abdomenele :faci 15 abdomene o pauza mica continui cu inca 15 pauza si iar 15 in ziua urmatoare faci 20\20\20 in urmatoarea25/25/25/si tot asa pentru ca altfel in scurt timp corpul o sa se obisnuiasca cu doza asta de antrenament si o sa slabesti cateva kilograme si dupa o sa te opresti din slabit.Un alt sfat daca ai lipsa de calciu poti sa iei slabesti mai bine daca iei decat daca nu iei calciubig grinbig grinbig grin