| xGwenX a întrebat:

Eu nu am burta, gen "grasime" dar ma "umflu" dupa ce mananc mult.si pare ca as fi insarcinata in primele luni.
daca as face cate 50 de abdomene zilnic, in cat timp s-ar vedea rezultatele?
funda **

7 răspunsuri:
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Doamne, fata! Daca nu o iei treptat, faci febra musculara la primele 15. In primul rand evita sa mananci seara, si mananca putin dar des. Si cu sportul ia-o treptat. Si eu am problema asta si lundu-le in paralel am 5 zile si rezultatele sunt vizibile.

| BlancaFantasma a răspuns:

Toata lumea are burta dupa ce mananca! sa ma vezi pe mine dimineata ce "plata" sunt cand ma trezesclaughing n`am burta deloc.dar dupa ce manan,se duce magia, e normallaughing n`ai ce sa faci, da`le incolo de abdomenewave(eu nu pentru face nici 25)

| Justmeandmysmile a răspuns:

Sa stii ca indiferent cate abdomene faci rezultatele o sa apara greu cam intr-u an stiu din proprie experienta.Trebuie sa combini, cauta pe youtube pilates pentru abdomen(in engleza: pilates for abs) ca au efect iti garantez. Eu fac aerobic, de fapt si in 4 zile se vede burta mea e mai mica. happy Bafta.

| Justmeandmysmile a răspuns:

Apropo tu practic te balonezi de la mancare eu zic sa mananci dimineata un iaurt activia eu as afac si va fi mai bine de-a lungul zilei plus aerobic sau pilates

| grgdlk a răspuns:

Pentru slabit nimic nu este mai bun decat alergatul, stiu asta pentru ca am facut atletism du te si alearga 1 ora 1 ora jumate pe zi usurel fara sa te fortezi intr o luna se va vedea rezultatul dar sa alergi nu sa fumezi o tigare la 10 minute

| Nicoleta1621 a răspuns:

Problema asta o am si eu.inainte sa mananc nu am burta si dupa ce mananc imi fac o burta mare.ma imbalonez.pai daca faci zilnic.se vad rezultate in 2 saptamani maxim.dar nu vei scapa de problema asta.tot te vei imbalona dupa ce vei manca.mergi la medic si cere niste pastile pentru problema asta.

| lovelygirlx a răspuns:

Daca t umfli dupa masa asta nu se rezolva cu abdomene ca nu esti grasa ci esti balonata si asta se rezolva cu activia zilnic