| AlinElle89 a întrebat:

La ten masliniu, ochi capruii inchis ce culoare la par se potriveste?
Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl a răspuns:

Cu siguranta se potriveste o culoare inchisa de exemplu mahon, saten inchis, etc. Dac ai parul inchis si vrei sa-l vopsesti mai bine incearca niste suvite putin mai deschise

sper ca ti-am fost de folos

9 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Par inchis la culoare, normal. Ciocolatiu, negru.

| NoAntidote a răspuns:

Brunetă cu ten măsliniu

În situaţia în care ai tenul închis şi părul şaten sau brunet, alege-ţi o vopsea de culoarea ciocolatei sau mahon. Nu-ţi colora părul în tonuri de roşcat deschis sau arămiu. Vei obţine, astfel, un aspect roşiatic al feţei, neplăcut şi deloc natural.

am gasit si eu pe netlaughing
sper ca te ajutaalaughing
:*

| ayacata a răspuns:

Cred ca brunet sau saten...sincer nu prea vad o roscata sau o blonada cu ten masliniubig grin

| isabelleisabelle a răspuns:

In general parul brunet

| Jane a răspuns:

De obicei, brunet sau saten inchis. Alte culori, mai deschise, ar parea nenaturale. Sper ca te-am ajutat!

| aangelia a răspuns:

Saten. brunet. cu suvite blonde

| Marry:X a răspuns:

Buna.Parul negru sau saten cu tenta spre roscat, ti se potriveste perfect.

| gyovany95 a răspuns:

Pai saten sau poate negru cu ceva suvite(dar nu blonde) ...blonda niciodatalaughing

| RossSaid a răspuns:

Incearca negru albastrui happy