| MonsterBunny a întrebat:

Cu ce pot combina o camasa/tricou alba? Am tenul inchis la culoare, par castaniu inchis si ochi negri (mda...nu mi se potriveste albul).

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe alb merge orice, o fustita neagra sau pantaloni negri s-ar potrivi perfect cu camasa alba

| darrio2007 a răspuns:

Albul se potriveste cu orice.Tu cu ce vrei? Cu tenul sau cu pantalon, fusta?

| BiuL a răspuns:

In primul rand albul merge cu orice culoare, cu haine uni sau cu imprimeu. Ca stil hainele trebuie sa fie mai elegante, sau casual, nicidecum sport. Poti incerca niste blugi simpli sau blugi scurti, chiar si niste pantaloni cu imprimeu, sau de ce nu o fusta, de orice lungime sau culoare.

| Zuzazozo a răspuns:

Cu o fusta neagra si cu un papion rosu si pantofi negrii.

| Morrígu a răspuns:

Cu negru.

| oanaro a răspuns:

Poti combina camasa/tricoul alb cu pantalon/fusta gri si accesorii fuchsia, roz, rosii, mov, galbene.

Alta combinatie - cu pantalon/fusta navy/indogo si accesorii rosii/fuchsia/portocalii

| oanaro a răspuns:

Am mai postat o data, dar nu stiu de ce nu l-a luat...

Varianta 1 - top alb cu pantalon/fusta gri si accesorii fuchsia/roz/mov/rosii/galbene
Varianta 2 - top alb si pantalon/fusta navy si accesorii rosii/fuchsia

| GeorgianaEuu a răspuns:

Din contra. Daca ai tenul inchis la culoare trebuie sa porti culori deschise.(daca ai purta negru sau alte culori inchise. zici ca mergi la inmormantare). Camasa sau tricoul alb poate fi combinat cu multe alte haine si accesorii happy (vesta, cravata, margele; pantaloni lungi, scurti, 3 sferturi-de orice culoare; fuste) Sper ca te-am ajutat happy

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Tenul nu are nici-o treaba cu imbracamintea

| batybaty a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci cu o camasa alba si pantaloni colorati rosu albastru crem vezi tu si cu accesori potrivite de tenul tau si o geanta mai deschise si pantofi la fel ca geanta sau geaca