| anonim_4396 a întrebat:

La vara voi merge la festivalul ARTmania din sibiu. Mi-ar trebui cateva idei cum as putea sa ma imbrac. Vreau ceva diferit, neaparat un stil rock/goth (nu emo!), insa fara prea multe cheltuiei, nu dispun de un buget foarte mare. Mersi! big grin

1 răspuns:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Si eu iubesc stilul acesta, emo, goth, scene punk,,, uite id meu : pustea_a@yahoo.com acolo iti voi spune ce vrei sa stii, a nu ma tai sunt un om normal care iubeste stilul japonez! precum harajuku!