| gasca a întrebat:

Care merge la ArtMania la Sibiu anul asta?

2 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Mi ar placea sa merg enorm, impropriu zis sa merg pentru ca sunt de aici, dar voi fi plecat din tara in aceea perioada.
motivul principal ar fi cei de la nightwish.
si eu am postat o intrebare asemanatoare insa se pare ca lumea nu e prea interesata. nici macar cei de aici din oras. pacat.

| NimeniCuActe a răspuns:

Nu putem accepta faptul ca la festival daca vrei sa intri trebuie sa platesti... noi toate le vrem pe mocca... aseara a fost Suie Paparude in Alba... in cadrul unui fest mai michappy nu stiu daca au fost 100-200 de oameni si pretul era rentabil: 10 lei/zi si 30 lei all fest. Is tare curios ce o sa fie la The Prodigy la Peninsula in 26 iulie, avand in vedere ca o sa fie 80 lei/zi. N-ai cu cine rolling eyes... niste taranihappy