| anonim_4396 a întrebat:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Nu este moarta. Exista cateva zvonuri despre ea cum ca s-ar fi culcat cu Dan Bursuc si de aceea nu mai canta.

648 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e moarta... e pacat ca era super cand canta cu sorin, copilul de aur...sincer mi-ar placea sa isi reinceapa cariera...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass e moarta... mi-a spus niste vecini de ai ei din vaslui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU STIU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E moarta
accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit dar poate fi posibil sa fi murit nu a mai aparut pe nicaieri nici in ziare sau la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde este de ce a disparut din lumea muzicala a murit sau s-a retrasdin muzica voi ce stiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca este moarta... daca a murit de ce nu se aude nimic prin presa? cred ca se zvonea pana acum de mult! asa ca cine zice ca a murit...sa lase vrajelile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai ea stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu a vrut sa o dea pe youtube sau poate pe prin alte tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stytu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca laura vass a murit antrun acident de masina ca o aratat la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma astia care intreaba daca arata ceva in presa nu arata a murit de mult ...si de aceea nu mai arata cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce s-a intamplat cu ea chiar vreau sa aflu daca aflati ceva ma gasiti pe id adytza_17k

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bahh eu sunt verisoara ei asa ca ea a murit nu va mint la fel ca si phoebe tonkin saraca

| cypel a răspuns:

Nu e moarta laura vass tongue

| cypel a răspuns:

Care zice ca a murit .care zice ca traiestelaughing Hai mah cum sa te gandesti ca e moartalaughing Eu sunt din Vaslui nu pot sa spun ca o cunosc dar am vazut-o de multe ori in oras si nu s-a auzit nici un zvon ca ar fi muritlaughing cred ca acum cateva luni am vazut-o,, si cred ca ori e plecata din rom ori pe in tara pe undevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-mi si mie ce s-a intamplat cu laura vass pe id-ul.soryngeo.va rog frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat Laura Vas e moarta din cauza ca a facut un acciddent de masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grazzie mille sono contenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este moarta. A murit in platoul de filmare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e moarta mi-a spus multa lume si multi colegi da eu nu prea cred!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta m-am intalnit cu ea pe data de 18 martie la vaslui si am discutat cu ea si a zis ca face o pauza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Phoble Tonkin nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu e moarta
?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotarativa o data. e moarta sau nu_?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNA SUNT OANA DIN ITALIA ESTE ADEVARAT K A MURIT LAURA VASS DAK DA ANUNZAZI SH VOI