| Aleexxanndra a întrebat:

Loţiunea tonică pentru punctele negre cu acid salicilic 2.0 % de la Avon-Clearksin este bună?

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

Nu vreau sa mai aud de produsele de la Clearskin :-(
Mi-am schimbat radical parerea despre ele. La inceput am avut o parere bunicica dar acum am o parere foarte proasta.
Aveam tenul curat, nu aveam absolut niciun cos, folosisem si masca de la PlanetSpa tot de la Avon cu argila( le recomand din suflet, sunt super bune) toate bune, mi-a facut multe de tot efectul acelei masti si m-am gandit a2a seara sa folosesc si pe cele pentru puncte negre, am folosit demachiantul(cand l-am aplicat am avut o usoara mancarime) dupa am folosit si masca care si la aceasta am avut o usoara mancarime, am inderpartat-o si dupa am ramas cu un ten asa aspru si usscaat :-( si a 2a zi din niciun cos m-am trezit cu vreo 7 cosuri pe fata sad pe care inca le am...
Deja le-am aruncat la cosul de gunoi! si nu le voi mai cumpara niciodata!
Despre lotiune chiar nu am idee,dar nu prea am mari sperante de la ea,nu stiu, daca vrei incearca, chiar nu am idee cum v-a reactiona pe tenul tau.
Daca vrei sa scapi de cosuri, iti recomand din proprie experienta sa iti cumperi niste plasturi, sunt foarte buni si rezultatul e pe loc, se gasesc in orice supermarket la un pret in jur de 10 lei.
A, si cand am folosit acele produse pentru puncte negre nu mi-a disparut niciun cos negru, erau la locul lor!

| Uza a răspuns (pentru Uza):

Mi-a placut mult de tot efectul acelei masti***, sorry! neatentia!happy

7 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Depinde si cat de sensibila e pielea ta

| BeStMaN a răspuns:

Nu am folosit dar o prietena de-a mea a folosit

| CiprianFreeLife a răspuns:

Da am folosit, dar reapar dupa utilizare, totusi o recomand.

| kindofart a răspuns:

Mai bine mergi la cosmetica sa-ti scoata punctele negre. E mai sigur si mai comod.