| Tatiana1098 a întrebat:

nu stiu ce sa aleg dintre tratamentul-masca sau lotiunea tonica de la avon pentru punctele negre...

5 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Numa sa nu speri copilul laughing)) cu masca

| LoriLoL a răspuns:

Nici una nici alta nu-ti scoate punctele negre sau le curata. lotiunea ca orice alta lotiune se foloseste dupa demachiere pentru a sterge fata iar masca.o mic refresh pentru tenul tau.

| Alex299 a răspuns:

Masca deoarece e naturala

| RusuCristin26 a răspuns:

Masca naturala? cine glumeste? este foartea sintetica, are si silicon(Dimethicone) care in timp iti va dauna si mai mult. Daca te uiti un pic pe internet si citesti despre ea, ai sa deduci ca nu prea foloseste la nimic. Poti incerca masca cu aspirina facuta acasa, functioneaza f. bine datorita acidului acetilsalicilic.
Daca nu incearca uleiul de tea tree, cu siguranta te va scapa de pct.negre.
Poti sa citesti si acest articol:http://homebeautywithcrystyn.blogspot.it/......casa.html.

| anonimus534 a răspuns:

Nu o sa-ti dispara cu niciuna din ele, dar alege masca. E mai buna