| RalucaPisicuta a întrebat:

M-am bronzat la mare si nu stiu cum sa scap de acest bronz penibil... Stiu ca unora le place, dar pe mine ma calca pe nervi faptul ca pioelea mi se inegreste.
Ma poate ajuta cineva?
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Iti exfoliezi in fiecare seara pielea cu un scrub(gasesti la avon, oriflame, la farmacie etc.) si dupa cateva zile se elimina celulele moarte si ramane pielea alba.

4 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Peeling-ul ar fi cam singura solutie. big grin

| Criterion a răspuns:

Eu mi-as face abonament la o piscina. Dusuri cat mai dese cu un sapun exfoliant sau un gel de dus exfoliant, creme hidratante dupa dus.
Succes!