| markeloffdaufin a întrebat:

In cat timp iti creste barba daca te-ai dat cu ulei de ricin? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Barba nu creste de la uleiu de ricin laughing

| pietrean a răspuns:

Uleiul de ricin, nu este neaparat indicat in cresterea barbii(parului), dar rau nu are ce sa-ti faca.Este indicat deoarece este antioxidant si antiinflamator,atat in uz intern,cat si esxtern.
Pentru par,este bun deoarece ingroasa firul,este contra caderii lui,daca ai parul uscat, iar pentru ten, este bun contra ridurilor, acneei.
Un timp anume, cine poate sa-ti spuna? Te ungi cu el zilnic si o sa vezi rezultatele singur.