| levergetdive a întrebat:

M-am epilat si nu stiu ce crema de,, dupa epilare,, sa folosesc! ce imi recomandari?

7 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Cel mai bun este lotiunea de corp de la Nivea.

| Ella3133 a răspuns:

Pai cei de ma emiplant au si crema pentru epialt si crema dupa epilat.
eu dupa epilare ma dau cu crema de galbenele si pentru subrat am deodorant d'ala de la Nivea pentru pielea prospat epilatawinking

| xFakeSmilex a răspuns:

Iti recomandam sa folosesti produse achizitionate din farmacie si, in cazul in care apar iritatii post epilare, specialistii sugereaza sa aplici o crema de galbenele care va calma pruritul si senzatiile de arsura.

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa incerci gelul dupa epilare din gama Farmec ( http://farmec.ro/produse/corp/gel-dupa-depilare-103.html).Are acţiune calmantă şi inhibă creşterea părului după depilare cu ceară, benzi sau aparatul pentru depilat. Gelul reduce iritaţiile pielii, conferă un feeling plăcut, se poate aplica atât pe corp cât şi pe faţă

| levergetdive explică:

Va multumesc mult!

| levergetdive explică:

Dau funda!rolling on the floor))

| Kalllllos a răspuns:

Eu folosesc de la elmiplant.e foarte buna dupa epilarehappy, fundita?