| 1234sttt a întrebat:

Buna,TPU. De o saptamana si ceva m-am epilat cu ceara pe maini. dupa 3 4 5 zile de la epilare nu am avut nicio problema(legat de bubitele acelea) dar acum 2 zile au inceput sa imi apara din ce in ce mai multe! Si pur si simplu nu stiu ce sa fac, ce crema sau tratament sa folosesc...(mentionez ca e prima epilare cu ceara pe maini). Multumesc mult daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

In primul rand cred ca ai putea sa incerci sa te dai cu o crema calmanta si sa speram ca o sa iti treaca. Daca nu imi pare sincer rau sa iti zic dar trebuie pentru sanatatea ta ca ai nevoie de un medic de familie. Nu o sa ti se intample nimic. El doar se va uita la mainile tale si iti va recomanda o crema speciala de la farmacie. Nu e nimic grav, deci nu iti fa probleme! Succes cu problema ta!

| 1234sttt explică (pentru SmilePleaseXoXo):

Mersii mult..maine o sa ma duc la medic..simt ca nu mai suport!

1 răspuns: