| roxyema a întrebat:

Ce fel de crema ar tb sa folosesc dupa epilare?

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Pai...

eu dupa epilare folosesc intotdeauna crema de galbenele...este foarte buna...si in primul rand nu te mai iriti

poti folosi si alta crema de care doresti, dar sa nu fie din aceea care are parfum(adica mirosatoare) ca ti se irita pielea happy

bafta...

1 răspuns:
| Firefly a răspuns:

Nu folosi crema hidratanta imediat pe pielea proaspata epilata, caci va stimula cresterea parului.
Mai bine dupa ce te-ai epila, da-te cu putin alcool medicinal si apoi cu crema.