| Zambaretu1 a întrebat:

M-am inegrit foarte tare pe maini/fata si picioare si nu stiu cum sa ma albesc? Nu foarte tare.
Stiu la ce va referiti ca e mai bine bronzat/a. Dar sunt foarte bronzat.
Ceva ajutor va rog! dau FUNDA.

6 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Foloseste la baie un scrub cu care sa te masezi foarte bine dupa care sa folosesti o crema de corp hidratanta

| Barbaraaa a răspuns:

Nu ai cum chiar acum mai asteapta putin ca culoarea se face duce putin cate putin atunci cand faci baie. Nu mai fi asa stresata ca te.ai bronzat e bine sa ai o culoare asemenea unei ciocolati. Multe fete/baietii vor fi invidiosi/invidioase pe bronzul tau. Fi mandru/a cu ceea ce ai :*.

| ellutza a răspuns (pentru Barbaraaa):

Omul zice ca s-a bronzat ca un tractorist si anume foarte tare doar pe maini, picioare si fata. Poate tie iti place stilul acesta, altora nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum sa te albesti.
Trebuie sa astepti pana iti va trece.
Te pup!

| LadyMelian a răspuns:

Sucul de lamaie aplicat pe corp deschide culoarea pielii cu o nuanta-doua.

| tinka1 a răspuns:

Cu clean and clearwinking