| Zambaretu1 a întrebat:

M-am inegrit pe maini/picioare si fata foarte tare, si nu-mi place deloc. Ziceti-mi niste creme care pot lua de la farmacie sa-mi deschida putin culoarea pielii va rog frumos.

8 răspunsuri:
| AnonimD a răspuns:

Incearca sa-ti pui pe piele zeama de la cateva lamai sau zdrobeste niste frunze de patrunjel si aplica si frunzele cu tot cu zeama pe piele. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!

| Naяutσ a răspuns:

Incearca cu lamaie, s-ar putea sa mai deschida un pic de tot pielea.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa-ti deschizi culoarea pielii thinking

| Danciu821 a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca exista

| Lilli a răspuns:

Incearca zeama de lamaie si apa oxigenata.Eu asa am facut, si a mers.(nu mi-a placut bronzul care l-am capatat de la soare, si am vrut inapoi pielea mea alba ca branzalaughing )

| Zambaretu1 explică (pentru Lilli):

Pai cum le-ai combinat, si cum le-ai aplicat?

| Lilli a răspuns (pentru Zambaretu1):

Pai de exemplu poti sa pui intr-un bol zeama de lamaie jumate si jumate apa oxigenata si inmoi un prosop mai mic in zeama de lamaie si apa oxigenata si pui prosopul pe piele, si stai asa jumate ora pe fiecare parte care vrei s-o deschizi la culoare.eu asa am facut.big grin

| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Recomand creme iluminatoare de la Avon si fond de ten iluminator si perlute pentru. ten. Pentru detalii - didona157@gmail.com.