| Zambaretu1 a întrebat:

Sunt negru pe maini si fata, ceva care sa mai deschida putin culoarea pielii? Multumesc frumos! happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Cică fondul de ten e bun. Cum dracu? Să te dai pe mâini cu fond de ten? Ţi-ar trebui cam 1l de fdt săptămânal.

Poţi încerca tratamentul cu zeamă de lămâie. Durează vreo 2 săptămâni să se vadă rezultatele, dar nu e cine ştie ce. Storci vreo 2-3 lămâi, înmoi o dischetă de bumbac în zeama lor şi de dai pe piele.
Sau încearcă o cremă de albire cu extract de licviriţie.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca crema de la farmec pentru albirea tenului

| Crucified a răspuns:

Cu mă să se dea cu fond de ten? laughing Voi nu vedeţi că-i băiat?

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Asteapta iarna, o sa inceapa sa se deschida la culoare. Funda?

| Drixie a răspuns:

Fondul de ten e cel mai bun! sau pudra... poti sa te duci la un salon de cosmetica sau un magazin de cosmetice si sa intrebi acolo. :* happy sper ca te-am ajutat! Fundaa te loog puppy dog eyes