| Anonimatius a întrebat:

M-am nascut cu pleoapele cazute. Sunt singura care are de la mine din clasă, plus se vede foarte inestetic, iar parintii mei nu vor să fac operatie, știți un remediu naturist? (Am 15 ani)

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si ce sa faca remediul naturist? Cum ar putea o planta sa iti ridice pleoapele? Voi va ganditi inainte sa puneti intrebarile astea?
Stiu ca poate e nasol pentru tine, stiu cum e, toti avem defecte, complexe, dar trebuie sa acceptam realitatea. Cand vei fi suficient de mare si vei avea banii necesari poti face interventie estetica daca te deranjeaza asa tare si nu poti trece peste asta.

| Rd79 a răspuns:

Arata si tu o poza sa vedem daca e asa inestetic.

| Anonimatius explică (pentru Rd79):

Crede-mă, eu am și spâncenele lăsa te, și îmi face fruntea foarte mare