| ChelseaScumpiik a întrebat:

M-am ras in cap, de fapt la spate si am parul foarte scurt. dar problema nu e asta. problema e ca nu ma avantajeaza si nu imi sta bine. Imi vreau parul inapoi, nu era cu mult mai lung, dar era. sad
Ce pot face pentru a accelera cresterea parului? Va rog un raspuns cat mai rapid. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ce zici, nu era cu mult mai lung? Parul creste cam 2-3 cm pe luna, deci nu o sa treaca mult timp si o sa-si revina la forma initiala. Pana atunci, cauta sa te folosesti de ceea ce ai, adopta un stil mai rebel, spre gothic, ceva care sa mearga la parul tau scurt. Lumea sa te tina minte ca nu ti-e frica sa experimentezi, ca esti o fata deschisa si curajoasa, nu ca esti o fata care a facut - odata - o greseala.

3 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Poarta caciula, palarie... nu ai ce accelera. Te-ai ras acum mediteaza, altadata sa nu mai faci.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Poi daca la schimbari din astea radicale de lungime, nu ai putut ruga un prieten sa te faca pe calc sa vezi cum areti, eu ce sa fac, nu ai ce face, asteapta.Accelerarea cresteri e doar un mit.Cum a zis si Elutza, nu ai ce face, decat sa meditezi tongue

| tay2012 a răspuns:

Dai cu ulei de ricin ( il gaseti la farmacie, e foarte iefin). big grin iti va creste parul repede.