| Didutsu a întrebat:

Ieri m-am tuns si nu imi place absolut deloc. Chiar imi pare rau ca mi-am stricat parul x_x. La spate este scurt si la varfuri mai lung pana la umeri. Este si filat si nu ma avantajeaza deloc. Ce pot sa fac sa accelerez cresterea parului sau eventual ce remedii stiti pentru cresterea parului. Multumesc anticipat::* scuzati categoria :-s

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Am auzit ca uleinul de ricin este bun insa eu nu l-am incercat si nu stiu exact daca face minuni. laughing Trebuie sa ai multa rabdare, nu exista produse care sa-ti faca parul sa creasca foarte mult.

| Rockăr a răspuns:

Poti folosi vitamina A uleioasa este foarte buna:*

| xDeeDee8D a răspuns:

Buna. SI eu mi-am facut odata breton si imi statea oribil I don't want to see asa ca mi-am aranjat parul altfel... mi-am lasat cateva fire in fata[in stanga si dreapta] mi le-am indreptat putin cu placa sa stea ca bretonul si parul de pe spate mi-l prindeam in coada [nu stiu daca tu ai parul atat de mare inkt sa il prinzi in coadathinking ] Ei bine... incearca diverse look-urihappy sper ca te-am ajutat kiss