| akcentdiana a întrebat:

Funda, buna TPU, care e cea mai buna metoda pentru cresterea parului, vreau sa am parul mai lung

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

-exista niste sampoane(de la garnier, parca) sau mai era un set de la gerovital plant(sticla cu petrol pentru a nu mai cadea parul si o sticla de sampon care iti face parul sa creasca repede)
-de asemenea, am vazut intr-o revista ca pentru a creste repede parul trebuie sa il inmoi in bere(sa mai degraba sa te speli, folosind berea in locul samponului)
-Ingrijirea scalpului si pieptanarea corecta ajuta parul sa creasca mai repede.
-trebuie sa iti tunzi varfurile despicate pentru ca parul sa creasca

sper ca te-au ajutat sfaturile mele!
funda?!

4 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin are efect foarte rapid si dupa ce in folosesti prindel in coada

| sabrina103 a răspuns:

Pe langa ce a spus mihaela si hrana sanatoasa si apa cat trebuie

| Casey24 a răspuns:

Poti sa te tragi de par si se va lungi ( prima metoda) si a doua legi parul de un copac si tragi. bafta.

| akcentdiana explică (pentru Casey24):

Mersi, voi incerca poate peste un secol, 2, depinde, cand am timp...