| friday a întrebat:

M-am trezit intr-o diminetata cu genele de pe pleoapa superioara pe jumatate arse straight face. Cred ca de la fixativ, pentru ca e puternic si probabil din greseala am pulverizat si pe gene straight face. Arata groaznic acum, si m-am gandit ca pana imi cresc inapoi, sa imi pun gene false ( chiar nu suport sa le vad asa de scurte straight face ). Dauneaza cu ceva? (Mama mi-a spus ca mai rau fac daca aplic si gene false, dar eu nu pot sa ma vad asa straight face ).

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Date cu ulei de ricin ca sa creasca mai repede si poti folosi gene falsethinking nu le dauneaza lor pentru ca se aplica pe pleoapa nu pe gene

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Mai bine le lasi asa... daca iti pui gene false acum o sa se vada urat cele naturale cand o sa creasca

| Maly_8260 a răspuns:

Desigur ca mai rau o sa-ti tii se faca, in plus o sa-ti creasca foarte incet cel mai bine e sa le lasi asa

| STRINCKS a răspuns:

Eu cred ca da... o sa iti faca si mai rau. O sa iti creasca mai greu si inegale, si daca o sa isi dea seama colegii de scoala/servici, vor rade si mai tare de tine. Nu cred ca ai sa mori din asta... e doar o mica problema, va trece repede. Si alege ti alt fixativ!