| TheFuckIsThis a întrebat:

Buna tuturor!happyAm bretonul crescut pana la barbie, si as vrea pana incepe scoala sa imi creasca tot odata cu parul.Mentionez ca parul meu e pana la umeri...dar vreau sa imi prind bretonul cu tot cu par.Ce as putea face sa imi creasca mai repede?big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Inainte sa te speli pe cap ca de obicei,aplica o masca pentru par: un galbenus de ou,o lingurita jumatate de miere si ingredientul CEL MAI IMPORTANT: ulei de ricin. Daca nu ai sau nu poti folosi,iti recomand uleiul de masline, dar mai eficient este cel de ricin. Ajuta la cresterea parului, te asigur de rezultate miraculoase, si ofera stralucire parului.Bun, dupa ce ai amestecat ingredientele, unge'ti parul cu amestecul acela(ai grija sa fie uns bine de tot) si stai cu el 30 minute. Dupa, poti sa te speli pe cap normal. Daca vrei sa creasca mai repede, poti sa aplici acest tratament saptamanal! Sper ca te'am ajutat, iti urez baftaaa:*:*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat