| sweety_1169 a întrebat:

M-am vopsit acum 4 zile la un salon. un blond mai inchis si nu mi prea place daca acum ma vopsesc peste un blond mai deschis ar iesii?

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu zic sa te duci la un salon si sa ii spui coafezei ce vrei u sa facihappySi sa ii ceri sfatulwinkingE mult mai bine asabig grin Nu de alta dar singura cine stie ce o sa iasa...happy
Succes!love struck

| Brigitta a răspuns:

I-ati o vopsea buna (l`oreal sau revlon) si alege maxim 2 nuante mai deschis si o sa-ti iasa. Ti-as recomanda sa alegi nuante cenusii ca sa nu risti sa-ti iasa ceva nuanta portocalie.
Preferabil ar mai trebui sa astepti sa-si revina parul tau si sa mai paleasca culoarea happy
In orice caz nu uita sa te dai cu balsam si masca; eu folosesc si balsam fara clatire ca sa am parul cat mai stralucitor big grin

| JeSa a răspuns:

Du-te la coafura,,,, si apropos numai te vopsi asa de des, deoarece iti dauneaza plumbul din vopsele...

| Sadiss a răspuns:

Incearca sa te decoorezi dupa aia sa te vopsesti blondul ce il doresti. daca e schimbare de la saten la blond normal ca blondul se mai inchide la culoare. dar daca dai blond inchis peste blond normal o sa iese un pic mai deschis. daca nu vrei sa te decolorezi dai cu un blond mai deschis. mai spre alb. daca ma intelegi

| Avril:x a răspuns:

Da ar iesi foarte binelove struck
Daca te vopsesti sa imi zici si mie cum a iesitsmug
Byekiss