| Larisa7883 a întrebat:

M-am vopsit brunet si din greseala am atins fata. Acum am cateva fire de par negre pe fata care inainte nici nu se vedeau. Ce sa fac sa nu mai fie negre? sa le decolorez? Alte solutii exista?

Răspuns Câştigător
| blue0muffin a răspuns:

Salut larisahappy
prietena mea a avut aceeasi problema...cel mai simplu le decolorezi cu spirt sanitarhappy chiar merge si este exact ca inainte smug
sper ca te'am ajutat

5 răspunsuri:
| Adelina102 a răspuns:

Eu zic sa le smulgi si sa nu folosesti apa oxigenata ca oricum de la negru nu ajungi la incolor cu ele sau macar blonde.Smulgele cu penseta si nu-ti va creste altele in loc.

| Amy_9572 a răspuns:

Dai cu apa oxigenata pe ele (3-4 zile, o data pe zi)...in cateva zile se vor decolora garantat! fundita?batting eyelashes

| yourfriend111 a răspuns:

Smulgele...

| okydoky a răspuns:

Cred ca o sa ti se ia in timp... dupa cateva spalari...si eu m`am vopsit negru albastrui si dupa 3 spalari nu se mai vedea nimic happy

| iulikutza27 a răspuns:

Foloseste acetona pentru a le decolora!