| AuroraDiana a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajuti si pe mine cu un raspuns. Eu am fost vopsita bruneta apoi m-am decolorat dupa care am revenit tot la brunet. Nu m-am mai vopsit de un an si as vrea sa ma vopsesc un saten sau un ciocolatiu dar imi este teama pentru ca varfurile inca sunt negre asa cateva au niste reflexi roscate. Ce pot face? Ma tem ca daca ma vopsesc se va prinde decat la radacini. Nu vreau sa ma mai decolorez. Stiti cumva vreo solutie? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| anca288 a răspuns:

Specialistul stie cel mai bine, eu nu pot sa-ti spun decat din ce am mai auzit insa imi e teama sa nu-ti dau vreun sfat prost.

| AuroraDiana explică (pentru anca288):

Spune-mi, ti-as fi recunoscatoare. Adica doresc sa aflu si eu mai multe pareri asa...Multumesc!