| lays a întrebat:

M-am vopsit bruneta de 2 ori pana acum in ultimele 2 luni, iar dupa 3 spalari, maxim 4, parul a revenit la culoarea initiala, saten deschisstraight faceoare de ce? ma vopsesc de 7 ani.nu mi s-a mai intamplat niciodata! prima oara am folosit garnier, iar a 2-a oara palettesad. acum vreau sa ma vopsesc din nou. dar prin ianuarie. ce sa fac sa nu se duca iar culoareasad?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cum a zis si Ady!
garnier e ffoarte buna.

| Ady00pk a răspuns:

Oare cu ce? Nu e deja evident? Cu garnier nu se ducea culoarea nu? si cu palette se duce culoarea da? i-a puneti putin mintea aia la contributie si gandeste problema asta foarte grea: "cu ce ar trebui sa te faci"

| thebloodsoul a răspuns:

Cred ca este clar din ceea ce a zis ady00pk app intotdeauna garnier a fost cea mai buna marca pentru vopsea de parwinking

| Brook a răspuns:

De acord cu Ady00pk incearca sa schimbi inapoi pe garnier.