| KIDZZOR a întrebat:

M-i se potriveste oare sapca de rapper daca am fata rotunda? Si cum sa o pun, invers sau?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să nu se potrivească?
O porți cum îți place.
Pa, pa.

| KIDZZOR explică (pentru Legiuitoarea):

Pai sa imi arate bine fata, sa imi mi se potriveasca.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu cred ca da, sepcile se potrivesc cam pentru orice tip de fata.

| JoeTPU a răspuns:

Nu o pune invers, e mai bine sa o porti normalwinking
Succes!

| IasminaMaria a răspuns:

Spaca de rapper o porti cum vrei si se potriveste la orice forma a fetei

| TeAjut12 a răspuns:

Vrei sa spui fullcap, nu sapca de rapper, galaoaialaughing

| Sebyzavate99 a răspuns:

Da se potriveste chiar stiu pe cineva si poarto in fata nu foarte lasata jos mai ridicata succeswinking

| RazvanRey a răspuns:

Da ti se potriveste sapca de rapper foarte mult! Si pune-o cu fata doar rotesteo Putin in dreapta si gata ^_^ Sper ca te-am ajutat! Bye >Razvan