| davidwarner a întrebat:

Ma bat foarte tare niste balerini. Nu imi sunt foarte mici, daca nu merg este destul de ok, dar cand merg se freaca de calcai si ma doare foarte tare. Care e cea mai eficienta metoda sa nu ma mai bata? Alte solutii in afara de plasturii, deja am incercat.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da-i cu crema de maini inautru sa se inmoaie si sa nu te mai roada

| BellyGiggling a răspuns:

Cumparati alti!
daca nu ia-ti niste strampi/ciorapi mai grosi

| MeMonaIoana a răspuns:

Stiu ca catotata la mine mergea sa ii dau cu spirt inauntru(se mai intande materialul) sau sa ii lasi la soare tot aceeasi chestie se intampla da vezi ca oricum trebuie sa astepti gen 1 zi daca ii dai cu spirt sau sa stea 1 zi la soare. FUNDA?:X