| anonim_4396 a întrebat:

Ma fac de ras daca in prima zi de scoala, imi fac cozi scolaresti? la fel ca in link. Clasa a 9-a?
http://www.youtube.com/watch?v=APrh848b0QA

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, oricum nu va avea nimeni timp sa se uite la asa ceva.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca ai 12 ani, nu, nu te vei face de ras.
Dar sa stii ca dupa o varsta, aceste cozi devin penibile.

| zambetcald a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru zambetcald):

Mda, e prima zi de liceu, nu prima zi de scoala. Vei arata ridicol cu cozile alea, plus ca dirigintele va crede ca inca copilaresi si nu te va lua in serios.
Mai bine iti faci o coada impletita sau pur si simplu iti lasi parul pe spate.

| zambetcald a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu e nimeni la tine in scoala cu cozi din astea:-))?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru zambetcald):

Doar cei din clasele I-IV.

| zambetcald a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Mama mi-a zis ca mi-ar sta bine!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru zambetcald):

Ok, du-te cum vrei.

| Ruxandra15 a răspuns:

Sa sti ca si eu mi-am facut anul trecut si au zis ca sunt nebuna. Ele veneau cu parul desprins dar ghici eu am voie sa imi vopsesc parul si ele nu deci dupa au avut invidie pe mine.Du-te cum iti place tie anul asta mi le si impletesc sa vad ce fata o sa faca

| Ritsuko a răspuns:

As zice sa nu-ti faci, si eu m-am gandit sa-mi fac, dar mi-e sa nu creez ''pareri''.As zice sa te duci ca intr-o zi cand iesi la un suc cu o prietena.O sa-mi fac dupa o saptamana -doua de cand incepe scoala.Nu vreau sa zica fetele din clasa ca vreau sa par inocenta si ca mi-ar mai trebui doar o acadea din aia roz in mana.:* Tu decizi.happy

| BlackChocolate1 a răspuns:

Da,o sa te faci de ras si mai ales ca e prima zi de liceu.O sa creezi o impresie gresita despre tine si nu cred ca vrei asta.

| unicorn09 a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze parerea altora despre tine. Daca tie iti place, de ce nu? Bafta! happy