| anonim_4396 a întrebat:

Te faci de ras daca incepi clasa a 9-a cu parul in 2 cozi de cal, facute ca in video?
http://www.youtube.com/watch?v=APrh848b0QA

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Arata mai bine daca ai parul mai lung decat al fetei din video.Altfel pare usor copilaresc, dar daca asta e stilul tau cine sunt ei ca sa te judece? Important e sa te simti bine si sa vada si altii ca te simti bine.

| R0011 a răspuns:

Obisnuiam sa-mi prind parul asa la gradinita.thinking

| Kasia a răspuns:

Categoric.

| MadaSweet18 a răspuns:

DA.Est cls a 9 a nu a 2 a.

| Inela a răspuns:

Pai cum a zis si aalbinutza, eu cred ca daca ar fi mai lung si putin mai "dezordonat" ar fi mai bine, adica asa e prea copilaresc, din clasa 4 nu-mi fac asa parul big grin Totusi e alegerea ta, daca tu te simti bine asa si iti place...winking

| Mostesare a răspuns:

Fă cum consideri tu!
Poţi să ceri şi părerea prietenilor / părinţilor, dacă asta te ajută.

| AriadnaTPU a răspuns:

Pai,daca tie iti place si te simti bine asa, nu conteaza ce spun ceilalti:*

| AllTheGoodNamesAreTaken a răspuns:

Poti face cum vrei... Nu trebuie sa-ti pese ce zic colegii/ colegele tale despre parul tau. Daca tu te simti bine cu cozile de cal, poarta-le...

Succes in continuare happy
Sper ca te-am ajutat. happy
Funda? big grin

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Daca tu preferi coafura asta n-are nimic!

ps: un sfat: incearca niste cozi mai largi si in partea de jos a capului.Vei arata bine si cozile vor fi mai cool!

Si.....NU UITA! depinde si stilul/imbracamintea/incaltamintea/accesorile/machiajul.In functie de ele poti alege frizura! BAFTA

te pup:*

| David_Rus_1994 a răspuns:

Te-ai uitat cumva la filmul liceeni!? laughing))))))))))