| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar benzi depilatoare pentru mustata.Care credeti ca sunt cele mai bune? Se pot gasi si in farmacii? Este adevarat ca parul iti creste mai rar?

2 răspunsuri:
| eulliric99 a răspuns:

Foloseste de la Farmec sau Veet sunt foarte bune speciale pentru mustata ( pentru. fata).Da se gasesc la farmacii si supermarket.Creste mai rar si mai fin.

| Miruna83 a răspuns:

Ca sa fie rezultatul bun si parul sa-ti creasca mai subtire si mai rar este mult mai indicat sa folosesti ceara calda. Epilarea la rece nu are acest efect indiferent cat de mult ar incerca sa te convinga alte persoane sau articole pe care le gasesti pe net. Succes!