| cioricah a întrebat:

Ma intereseaza sa folosesc cosmetice bio. Am gasit un site www.bio-bazar.ro. A cumparat cineva de la ei?

3 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu, nu am folosit. Dar mai bine te duci intr-o farmacie si iti cumperi happy

| rocket a răspuns:

Am folosit pentru tratarea acneei aceste produse bio: https://www.bioki.ro/toate-produsele/brand-100-pure-cosmetics

Sunt deosebite!

| mereunatural a răspuns:

Eu recomand sa folosesti cosmetice bio si naturale de la www.mereunatural.ro Eu nu am cumparat de pe site-ul pe care l-ai recomandat, deci nu stiu ce sa-ti spun.