| Yasmin875 a întrebat:

Mă machiez de 8 ani și 3 luni iar 2 ani m-am dat cu creion în loc de tuș. Voi?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Si de ce conteaza asa mult altele cu ce se dau, tie daca i ti place sa te dai in loc de tuș cu creion este perfect.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai... eu nu ma machiez, daca tot ai intrebat.

Sau...

| Yasmin875 explică (pentru DoarBogdan):

Parcă ești influențat de Speed99 să vorbești așa. Din cauza ta sunt blestemată.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Yasmin875):

Hmm, nu il/o cunosc.

De ce blestemata? sad
In acest caz, ridic blestemul si o sa ai o zi minunata ^_^

| Catrice a răspuns:

Căngrațuleișănhee hee

| johnnny123 a răspuns:

Se pare că a fost un eveniment extrem de important în viața ta ziua în care ai început să te machezi dacă ții minte cu atâta precizie ca au trecut "8 ani și 3 luni". Ziua și ora nu le mai știi?

| Yasmin875 explică (pentru johnnny123):

Știu că din septembrie 2013

| mentholinks a răspuns:

Lubrifiant folosesti?

| Anuket a răspuns (pentru mentholinks):

Să fie mai cremos creionul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copile tu ai probleme, pui întrebări ciudate. Ce se întâmplă cu tine, ești bine?

| Anuket a răspuns:

Nu mă machiez. Cu creion colorat mă dădeam o dată, făceam codițe, în rest nada.