| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am dat pe facebook:,, Hide all activity" si nu-mi mai apare nimic pe perete. Cum as putea,, repara" asta? Vreau sa-mi apara din nou activitatea.

4 răspunsuri:
| Karelia123 a răspuns:

Hide all activity=ascunde toate activităţile
Trage concluzie si foloseste facebook-ul in limba romana pentru a nu mai pati asa ceva.

| AutumnDay a răspuns (pentru Karelia123):

Stiu ce inseamna. Atunci vroiam sa mi le ascunda pe toate, dar nu stiam ca le va ascunde si pe cele viitoare.

| vldidle a răspuns:

Si raspunsul care e Karelia123? cum face sa ii apara iar laughing

| Ceas a răspuns:

Pe peretele de pe facebook sub poza de la profil,ai favorite,mai jos noutati, te duci cu sageata pe noutati, o sa iti apara un creion, dai edit, si dai x la toate care vrei sa iti apara din nou.