| RossaAndreea a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Am auzit multe despre apa vie si apa moarta dar nu stiu dac chiar ajuta la tratarea cancerului si chiar as vrea sa stiu.

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Http://www.pravaliata.ro/apa-vie.htm
http://www.scribd.com/doc/19633940/Apa-Vie-Si-Apa-Moarta
se zice ca apa vie ar trata anumite forme ale cancerului, acum nu stiu ce sa zic.

2 răspunsuri:
| BlueDog a răspuns:

Si eu am auzit, dar sa stii ca un singur element nu poate face toata treaba, incearca sa-l combini cu alimente naturale. Acum stiu ca bostanelul, dudele, afinele, mierea de albine si laptisorul de matca sunt bune, dar mai vezi pe net si in cartile de profil (ceva gen plante medicinale contra cancer). Multa sanatate!

| RossaAndreea explică:

Nu sunt bolnava dar pentru orice eventualitate as vrea sa stiu dac mi se intampla big grin Doamne fereste