| alexali95 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Nus stiu cum sa ma tund. Forma fetei este rotunda, parul castaniu, iar parul este pana la umeri. Cea mai buna varianta funda.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| SparklingAngel a răspuns:

Incearca filat in scari.cararea ti-o faci intr-o parte si evidentiezi scarile din fata cu putina ceara pentru par.Sau daca ai nevoie de volum te dai cu spuma pe parul umed. Orice varianta alegi se aranjeaza bine parul asa

| Anonima568 a răspuns:

Mai bine cand te duci la salon, o intrebi pe fata care te tunde cum ti-ar sta mai bine, ca dupa aia daca noi iti zicem cum near sta noua bine si pe tine ar arata nasol :-s, eu o intreb mereu cand vreau sa ma tund, si ma tunde in asa fel incat sa imi stea ff bine

| Sebby a răspuns:

Tunde.te ca Paris Hilton. :*

| Alina_4914 a răspuns:

Pai poti sa te tunzi bob, sau filat pana la maxilar sau pur si simplu in fata lasi parul pana la obraji si in spate in tunzi foarte scurt ca asa se poarta acum

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici cum sa iti conturezi si luminezi fata cu machiaj

http://www.sfaturilemariei.com/......chiajului/

| narcisa_4946 a răspuns:

Poti sa te tunzi filat!