| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Cum pot sa ma tund daca am fata rotunda ochii caprui inchis si parul la fel, iar culoarea fetei e intre roz si "alb". Acum sunt tunsa in forma de V cu breton. in fata parul imi vine pana la umeri si in spate cea mai lunga suvita este la vreo 20 de cm mai jos decat subratul. Multumesc anticipatwinking.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| gmxromania78 a răspuns:

Nu conteaza tunsoarea, fa-o cat mai lejera (intr-o parte sau ceva plete pe langa) tu stii cum iti sta cel mai bine!

| JASMYNA88 a răspuns:

Nu are legatura culoarea cu tunsoarea. se ia dupa forma fetei. http://www.eva.ro/......5892.html. sper ca te ajuta

| FaraIdeiDeNume explică (pentru JASMYNA88):

Pagina pe care o cauti nu exista. sad

| JASMYNA88 a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Http://www.garbo.ro/......etei.html. ciudat.....am dat copy paste, era un articol ok..scrie pe google tunsori dupa forma fetei. si trebuie sa iti dea ceva de la eva.ro