| anonim_4396 a întrebat:

Ma spalam pe cap in fiecarea seara si mi s-a deteriorat foarte rau parul. acum am mai tuns din varfuri pentru ca ajunsesera in ultimul hal si incerc sa il fac sa nu se mai despice. nu ma indrept cu placa nu folosesc feonul si nu m-am vopsit niciodata. ce pot face sa nu se mai despice varfurile si sa il mentin frumos

Răspuns Câştigător
| lebeautemps a răspuns:

De fiecare data cand faci baie foloseste un balsam si pune-ti o masca o data pe saptamana.
Da-te cu ulei de masline si lasa-l macar o ora in par

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Nu te mai spala atat de des

| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai spalate si u odata la 3 zile macar nu ft des si tunde-ti varfurile despicate o data la apeox 3 luni